Кошик
760 відгуків
+380 (98) 583-45-55
+380 (50) 583-45-55
Київ, Україна
Японські краплі для очей
Залишити відгук

Інгредієнти японських крапель для очей

Таурин - це утворення з життєво важливої амінокислоти цистеїну, яке посилює метаболізм (обмін речовин) у тканинах очей і тим самим покращує їхню роботу. Таурин необхідний при лікуванні таких захворювань органу зору, як макулярна дегенерація сітківки, діабетична ретинопатія та інші дистрофічні зміни сітківки, глаукома, катаракта і короткозорість.

Так як гострий дефіцит таурину розвивається при серцевій недостатності, опроміненні, діабеті, хірургічних операціях, стресі, в старечому віці - потрібно пам'ятати, що за таких умов можуть виникнути і патологічні зміни з боку органу зору. Практично 100% українців недоотримують таурин разом з їжею. Як наслідок - за кількістю хворих на катаракту та глаукому Україна посідає одне з перших місць у світі. Сітківка втрачає таурин під дією світла, вночі він накопичується. Обидва ці процеси повинні перебувати під контролем, тому що втрата 50% нормальної концентрації таурину запускає незворотній процес, що призводить до сліпоти. Епідеміологічні дослідження показали, що жителі України виділяють із сечею, а отже, і споживають таурин порівняно з жителями Японії в 20 разів менше. У складі очних крапель таурин застосовується при дистрофічних ураженнях сітківки ока (в тому числі при спадковій тапеторетинальній дегенерації), дистрофії рогівки, старечої, діабетичної, травматичної та променевої різновидів катаракти, при травмах рогівки.

Вітамін A (ретинолу пальмітат) - одна з найважливіших речовин для нормальної роботи органу зору. Вітамін А входить до складу речовини під назвою зоровий пурпур, що знаходиться в клітинах сітківки ока. Коли світло потрапляє в очі, частина зорового пурпуру розщеплюється, і це стимулює відправку в мозок нервових імпульсів - тобто, мозок отримує інформацію про те, що бачать очі. Ось чому вітамін А і його попередник - бета-каротин так важливі для відновлення функцій очей. Навіть при невеликому дефіциті вітаміну А зір погіршується. При середньо вираженій нестачі вітаміну А погіршується сутінковий зір. Якщо ж дефіцит наростає, очі починають сильно втомлюватися, до цього відчуття приєднується біль і різь в очах, а також супутні їм загальна дратівливість і головний біль. Підвищується чутливість до яскравого денного світла.

Якщо нестача вітаміну А посилюється ще більше, в очах з'являється свербіж, печіння, біль в очному яблуці, в куточках очної щілини накопичуються виділення. Можуть з'явитися почервоніння рогівки, а через приєднання інфекції - місцеві абсцеси (так звані ячмені). Такі незручності виникають досить часто. Вітамін А перешкоджає ранньому розвитку катаракти і відіграє чималу роль у попередженні макулярної дистрофії - захворювання, яке, як правило, розвивається в літньому віці і призводить до сліпоти. Він дає нам можливість бачити вночі, оскільки сприяє утворенню пігменту родопсину, завдяки якому очі вловлюють мінімальне світло. Розвинений сутінковий зір дуже важливий при водінні автомобіля - завдяки йому суттєво зменшується ризик дорожніх інцидентів на нічній дорозі. Через нестачу вітаміну А можуть розвиватися кератит (запалення рогівки) і блефарит (запалення країв повік).

B2 (рибофлавін) бере найактивнішу участь у процесах вуглеводного, білкового та жирового обміну - зокрема, в рогівці та кришталику. B2 спалює вуглеводи, перетворюючи їх на енергію, необхідну для роботи м'язів очей. Також він сприяє кисневому обміну, підтримуючи цим нормальний зір. Рибофлавін входить до складу зорового пурпуру, який захищає сітківку ока від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. У кришталику ока вітамін B2 підтримує запас глутатіону - активного антиоксиданту. Нестача рибофлавіну в організмі може призвести до порушення зору в сутінковий і нічний час, до ослаблення стінок дрібних кровоносних судин ока і, як наслідок, їх розриву. Через нестачу В2 також можуть виникнути відчуття печіння в очних яблуках і повіках, сльозотеча, світлобоязнь. При значному дефіциті вітаміну з'являються серйозні запальні захворювання рогівки, хвороби сітківки та зорового нерва, васкуляризація (проростання судинами) рогової оболонки, кон'юнктивіт, кератит і навіть катаракта. У сучасній офтальмології B2 широко використовується як для профілактики, так і для лікування цих хвороб. Як тільки ви відчули погіршення зору, втому очей після роботи з комп'ютером або книгами - слід відразу почати прийом рибофлавіну. У поєднанні з вітаміном А рибофлавін добре загоює рани, що виникли внаслідок очних травм.

B12 (ціанокобаламін) відомий як "червоний вітамін", тому що бере активну участь в утворенні червоних кров'яних тілець. Всі очні краплі, що містять його, мають гарний червоний колір. Крім того, В12 впливає на діяльність центральної нервової системи. Іншими словами, підтримує нервові тканини - а значить, зміцнює і зоровий нерв.

При нестачі ціанокобаламіну порушується повноцінне кровопостачання очного яблука, очі сльозяться, виглядають тьмяними і передчасно постарілими.

Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) бере участь у клітинному обміні (особливо активно - у білковому). Як і інші вітаміни групи B, благотворно впливає на стан нервової системи. При нестачі піридоксину очі сильно напружуються і дуже швидко втомлюються. Через дефіцит вітаміну В6 може виникнути запалення слизової оболонки очей (кон'юнктивіт) і порушення з боку зорового нерва. Саме нестачею в організмі B6 пояснюється сіпання очей.

Вітамін E (D-α-токоферолу ацетат) вважається найважливішим елементом системи антиоксидантного захисту мембран. Вітамін перериває ланцюгові реакції окислення ліпідів, сприяє формуванню вітаміну А з бета-каротину, захищає нервові клітини ока від впливу різних несприятливих факторів, а також нормалізує проникність капілярів органу зору і запобігає їх ламкості. Як антиоксидант вітамін Е захищає фоторецептурний апарат сітківки від дії вільних радикалів (сітківка схильна до оксидативного стресу через підвищене споживання кисню, високого вмісту поліненасичених жирних кислот у їжі та неправильного освітлення). Внаслідок окислення клітини старіють, а вітамін Е, протидіючи окисленню, уповільнює цей процес. Він сприяє збагаченню крові киснем, зміцнює стінки кровоносних судин, захищає еритроцити від ураження токсинами, запобігає утворенню тромбів і сприяє їх розсмоктуванню. Все це сприяє нормальному живленню, а отже, життєдіяльності клітин органу зору.

Вітамін В5 (пантенол). Пантотенова кислота входить до складу важливої речовини, яка називається кофермент А - він необхідний для нормального обміну речовин. B5 має нормалізуючий вплив на нервову систему, зокрема, її елементи, які входять до складу органу зору - а отже, підвищує гостроту зору. Пантотенова кислота необхідна для нормального поглинання і метаболізму фолієвої кислоти (вітаміну B9). Ослаблення зору, пов'язане з ослабленням пам'яті - це перший симптом дефіциту в організмі пантотенової кислоти.

L-аспарагінова кислота (аспартат 1%) покращує дихання тканин, нормалізує водно-електролітний баланс. Транспортує мінерали всередину клітин, покращує обмін речовин всередині них завдяки насиченню калієм, який разом з кислотою L-аспартат бере участь у різних біологічних процесах людського організму. Він становить близько 5% від маси всіх мінералів людини, 98% міститься всередині клітин. Існує у формі електроліту (електрично активної речовини).

Натрію хондроїтин сульфат - речовина, яка є високомолекулярним мукополісахаридом і впливає на фосфорно-кальцієвий обмін. Знижує втрати кальцію, прискорює процеси відновлення кісткової тканини, гальмує процес дегенерації хрящової тканини. Перешкоджає "стисненню" сполучної тканини і відіграє роль своєрідного мастила суглобових поверхонь. При зовнішньому застосуванні уповільнює прогресування остеоартрозу. Нормалізує обмін речовин у гіаліновій тканині. Має здатність утримувати воду, що створює хорошу амортизацію тканин, що в підсумку підвищує міцність сполучної тканини. Важливою дією хондроїтину є його здатність пригнічувати дію специфічних ферментів, що руйнують сполучну тканину, в тому числі лізосомальних ферментів, які вивільняються в результаті руйнування хондроцитів.

Дикалій гліциризинат застосовується у складі лікарських засобів для лікування гострих і хронічних дерматитів. Його дія слабша, ніж у адренокортикальних гормонів, та й негайного ефекту не слід очікувати. Однак при тривалому застосуванні дикалій гліциризинату практично не спостерігається побічних ефектів. Завдяки своїй хімічній стабільності, хорошій розчинності та емульгуючим властивостям дикалій гліциризинат широко використовується в косметичній промисловості. Крім того, його часто використовують як підсолоджувач. Після закапування крапель, що містять дикалій гліциризинат, деякі люди навіть відчувають солодкий присмак у роті.

Цинку сульфат моногідрат - одна з найважливіших речовин, необхідних для нормального зору. Ця речовина має велике значення для підтримки нормальної структури зорового нерва. У сітківці цинк локалізується в основному у фоторецепторах і пігментному епітелії.

Також цинк інгібує активність карбангідрази - ферменту, що сприяє утворенню вологи. Тому комплексні солі цинку можуть бути використані для зниження внутрішньоочного тиску при глаукомі. Нестача цинку викликає порушення покриття нервових волокон - з боку органу зору це призводить до оптичної нейропатії (тобто, порушення з боку нервових клітин органу зору). Крім того, дефіцит цинку у людини може стати причиною порушення адаптації в темряві та вікової макулярної дегенерації. Цинк у невеликій кількості знижує ішемію (недостатність кровопостачання) сітківки, допомагає організму засвоювати вітамін А, а також входить до складу ферменту, що знижує кількість вільних радикалів в організмі.

Алантоїн був знайдений в ембріональних тканинах птахів, звідси і назва (від "алантоїс" - позначення однієї з ембріональних оболонок). Було доведено, що присутність алантоїну в організмі необхідна для правильного формування ембріона і росту тканин, вираженої регенеруючої (загоюючої) дії. Але, на відміну від тварин, організм людини не може синтезувати алантоїн, тому вчені довгий час намагалися знайти природні джерела цієї речовини. Було показано, що алантоїн міститься в коренях рослини Symphytum officinale (живокіст лікарський), яка з давніх часів використовується в медицині для загоєння ран, відновлення пошкоджених тканин.

Нафтизину гідрохлорид - альфа-адреностимулюючий засіб, який чинить швидку, виражену і тривалу звужувальну дію на судини слизових оболонок (як наслідок, зменшуються набряклість, гіперемія, ексудація прилеглих тканин).

Тетрагідрозоліну гідрохлорид - протизастійний засіб, який зменшує почервоніння сполучної оболонки ока - кон'юнктиви.

Амінокапронова кислота Епсилон - зменшує вироблення плазміногену (речовини, яка перешкоджає згортанню крові) і, як наслідок, чинить виразний кровоспинний ефект, а також має протиалергічну дію і зменшує запалення тканин.

Хлорфеніраміну малеат пригнічує дію гістаміну, тим самим зменшуючи подразнення очей. Добре проникає в тканини організму. Зв'язування з білками плазми крові високе - становить 70%. Хлорфеніраміну малеат - це один з найстаріших і найбільш безпечних антигістамінних засобів.

Неостигміну метилсульфат (прозерин) покращує фокусування очей, розслаблює м'язи, які скорочують і розширюють зіницю, тим самим знімаючи втому очей. В офтальмологічній практиці прозерин іноді призначають для зниження внутрішньоочного тиску при відкритокутовій глаукомі.

 

Додаткові речовини

Бензалконію хлорид - лікарський засіб, що чинить протимікробну, протигрибкову та антипротозойну дію.

DL-камфора є кетоном, отриманим з вічнозеленого камфорного дерева. Ця олія утворюється шляхом перегонки екстракту з коренів, стовбурів, гілок дерева старше 50 років. Біла камфора - найлегша фракція, що отримується при перегонці. Це безбарвна блідо-жовта рідина з гострим нудотним запахом. Біла камфора містить в основному цинеол з піненом, терпіненом, ментолом, тимолом, але без сафролу.

Ментол, або L-ментол, має протисвербіжну дію, знімає подразнення. Він також діє на шкіру і слизові оболонки як м'який локальний анестетик, антисептик, заспокійливий і стимулюючий препарат.

Борна кислота має антисептичну та фунгістатичну (протигрибкову) активність.

Хлорид натрію має протинабрякову та дезінтоксикаційну дію.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner